Wolfteam Hiç Bitmeyen Bir hayatta Kalma Savaşı

Wolfteam Hiç Bitmeyen Bir hayatta Kalma Savaşı

50 milyon kayıtlı oyuncusu ve yaklaşık 2,5 milyon klanı ile Türkiye’nin Lider MMO FPS oyunu olan Wolfteam %100 Türkçe içeriği ile oyun sever insanların favori oyunlarından bir tanesi.

Wolfteam, oyunculara yeni ve farklı bir oyun deneyimi sunuyor. Wolfteam bilindik oyunlardaki insana-insan mücadelesinden farklı olarak hem kurt hem de insan olmak üzere mücadele edebileceğiniz,rakiplerinizi güçlü pençeleriniz ve kurt yeteneklerinizi de kullanarak alt edebileceğiniz bir online FPS oyunudur. Wolfteam’de; eski yıllardan kalma tarihi geçmiş silahların yanında modern silahlar ve ileri teknoloji aygıtlar ile savaşabilirsiniz. Her silahın kendine özgü kabiliyetleri vardır. Dilerseniz Wolfteam’da kullandığınız karakterin modunu insandan kurda çevirerek de savaşabilirsiniz. Kurt karakterine geçiş yaptıktan sonra çok fazla kurşun yerseniz de ölmeyip rakiplerinizi keskin pençelerinizle alt edebilirsiniz. Savaş alanında kurtların varlığı savaş durumunu değiştiren bir oluşumdur. Çünkü oyunun içerisinde rakiplerinizin büyük kurtlarla karşılaşacağını önceden bilmemesi size çok ciddi bir avantaj sağlayacak. 2009 yılından beri en iyi ve ödüllü FPS oyunu olan kurulumu ve oynayışı ücretsiz olan Wolfteam’da yüzlerce model silah, Türkiye’ye özel harita ve oyun modları, tamamen Türkçe oyun içi seslendirmeleri ve oyun içinde arkadaşlarınızla rahatça konuşabilme ayrıcalıkları sizleri bekliyor.

Kültürel Mirasımız Göbeklitepe artık Wolfteam’de

Dünya tarihini değiştiren bir arkeolojik hazine olan, UNESCO Dünya Mirası listesindeki Göbeklitepe wolftame ile birlikte ilk defa dijital ortama taşındı. Göbeklitepe haritası 2019’un “Göbeklitepe” yılı ilan edilmesi ile birlikte oyunculara Hem bu tarihi yeri dijital ortamda tanıtmayı hem de mistik bir atmosfer içerisinde benzersiz bir mücadele yaşama fırsatı sunmayı amaçlıyor. Şanlıurfa iline bağlı  olan Göbeklitepe 12000 yıl öncesine dayanan eşi olmayan bir kutsal alandır. Yapılan arkeolojik çalışmalar sonucunda göbeklitepe’nin dünya tarihini değiştirecek kadar önemli bir yerleşim olduğu ortaya çıkmış ve UNESCO Dünya Mirası Daimi Listesi’ne alınmıştır. Göbeklitepe haritası, Wolfteam’de Türkiye’ye özgü birçok yerel içerikten en yenisi.Netmarble Türkiye ve oyunun yapımcısı stüdyosu Güney Koreli softnyx’in ekiplerinin Göbeklitepe’yi ziyaret edip bölge topografyası hakkında bilgi toplamasının ardından Göbeklitepe’nin dijital modellemeleri hazırlandı ve oyunun içerisine Entegre edildi. Bu sayede Wolfteam oyuncuları bu haritada oynadığında medeniyetlerinin doğduğu günlere dönecek ve tarihi yeniden yaşayacak. Yerel değerlere önem veren ve oyuncuları bu değerler ile dijital ortamda buluşturan Wolfteam daha öncesinde Kapadokya, Mardin, Topkapı Sarayı, Taksim gibi haritaları da içerisine eklemişti. 2009 yılından beri Türkiye’nin en çok oynanan FPS oyunu olan Wolfteam oyununu aşağıdaki  adresten ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ayrıca buraya tıklayarak oyundaki silahlar hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

https://www.joygame.com/wolfteam/

Wolfteam oyunu nedir? Wolfteam nasıl oynanır? Başlıklı yazımızı ise linke tıklayarak okuyabilirsiniz.

Her Oyunu Oyna
araba oyunları araba oyunu oyna araba yarışı beceri oyunları en güzel oyunlar en güzel oyunlar oyna en iyi oyunlar her oyunu oyna io oyunları oyna online oyunlar oyunlar oyna oyun oyna savaş oyunları oyna savaş oyunu oyna süper mario oyunu oyna yarış oyunları
Kapat
Kapat