Steam indir – Steam nedir?

Steam indir – Steam nedir?

Steam nedir?

Steam oyun indirebileceğiniz veya satın alabileceğiniz bir oyuncu platformudur. Steam’i indirip bilgisayarınıza kurduktan sonra bir steam hesabı ile giriş yapmanız gerekmektedir. Bir steam hesabı oluşturup daha sonra programa giriş yaptıktan sonra steam içerisinde bulunan binlerce ücretsiz veya ücretli oyunu indirebilir ve oynayabilirsiniz. Steam kullanan online multiplayer oyunlarını steam kullanıcılarını birbirine bağlayarak beraber oyun oynayabilmelerinide sağlıyor.

Ayrıca steam programı üzerinden diğer oyuncuları arkadaş listenize ekleyebilir ve sohbet edebilirsiniz.

En iyi özelliklerden biride steam içerisinde sürekli olarak kampanyalar indirimler yer almasıdır. Bu sayede beğendiğiniz oyunları normalden çok daha ucuz fiyatına satın alabilirsiniz. Ayrıca oyunları steam hesabınızdan oynadığınız için farklı bir yerde farklı bir bilgisayarla bile steam destekli oyunları oynadığınızda bazı oyunlarda kendi hesabınız ile oynayabilirsiniz. Böylece oyundaki item ve seviyeleriniz sizin ile birlikte gelir.

Steam indir

Steam programını kendi sitesinden indirebileceğiniz gibi eğer uğraşmak istemezseniz aşağıdaki linklerden de indirebilirsiniz.

Windows işletim sistemine steam indirmek için buraya tıkla.

Mac işletim sistemine steam indirmek için buraya tıkla.

Linux işletim sistemine steam indirmek için buraya tıkla.

Her Oyunu Oyna
araba oyunları araba oyunu oyna araba yarışı beceri oyunları en güzel oyunlar en güzel oyunlar oyna en iyi oyunlar her oyunu oyna io oyunları oyna online oyunlar oyunlar oyna oyun oyna savaş oyunları oyna savaş oyunu oyna süper mario oyunu oyna yarış oyunları
Kapat
Kapat