wormate.io snake yılan Oyunu Oyna

Bu oyun 15.520 kez oynanmış.
[yasr_visitor_votes size="large"]
04.05.2017 Perşembe 20:51
wormate.io snake yılan oyunu oyna

wormate.io snake online yılan oyunu oyna. Eskilerde yenilerde bilir bir oyunun bulunduğu en eski telefonlarda bile vardır yılan oyunu. Bir çoğumuzun çocukluklarını süslemiştir snake yılan oyunu. Uzadıkça uzardı oyun ekranındaki yemleri toplamaya çalışırdık. Gün geçtikçe de değişti değiştikçe gelişti çoklu olanı çıktı rakipli olanı çıktı bilgisayarda oynananları çıktı. Ve şimdide bu efsane oyun internet üzerinden diğer kullanıcılarla oynanıyor.

Tatlı görsellerle süslenmiş olan bu yılan oyunu güzel göründüğü kadar eğlenceli bir oyundur. Oyun başlangıç ekranı açıldığında ister sosyal medya hesaplarınızdan login olarak bağlanın istersenizde adınızı yazıp misafir olarak oyuna giriş yapın ve oynayın.

Ekranda kontrol ettiğiniz kendi yılanınızı göreceksiniz. Bilgisayar ekranında bulunan mouse imlecini takip eden yılanınız oyun ekranındaki yemleri toplayarak büyüyor. Bazı iksirleri alarak daha hızlı büyür, ekranın daha büyük alanını bir süreliğine görür, fazladan puan alabilir yada başka özellikler kazanabilirsiniz.

Kendinize çarpmıyor üstünüzden geçiyorsunuz fakat diğer oyunculara çarpmadan oynamaya çalışın çünkü herhangi bir başka yılana çarptığınızda oyun sizin için bitmiş oluyor ve yılanınız diğer oyuncuların yiyip büyüyebilecekleri yemekler haline dönüşüyor.

Bu yüzden sizde rakiplerinizin etrafında dolaşıp size çarpmalarını sağlayabilirsiniz böylece wormate.io online yılan oyunuda düşmanlarınızı öldürmüş olursunuz. Böylece düşmanlarınız sizin yiyip hızla büyüye bileceğiniz bir ziyafete dönüşür.

Bazen rakibinizle aynı anda bir yemeğin peşinde olabilirsiniz. Yada birbirinizi öldürmek için yarışıyor olabilirsiniz. Böyle anlarda mouse’un sol tuşuna basılı tutarak yılanınızı hızlandırın ve rakibinizin önüne geçin. Ve işte siz kazandınız.

 

Şimdi kısa bir özet geçelim.

wormate.io online yılan oyunu oyna nasıl oynanır özeti

  1. online yılan oyununa giriş yapın.
  2. Mouse ile yılanınızın gideceği yönü ayarlayın
  3. Yerdeki yiyecekleri toplarayak yılanınızı büyütün
  4. Diğer oyuncuların size çarpmalarını sağlayın
  5. Size çarpan yılanlar yiyeceklere dönüşecek
  6. Dönüşen yiyecekleri toplayın ve puanınızı artırın
  7. Diğer oyuncuları geçmeye çalışın
  8. Oyunun tadını çıkarın.

 

Haydi şimdi bu eğlenceli wormate.io online yılan oyunu oynayın. İyi eğlenceler.

Etiketler :
araba oyunları araba oyunu oyna araba yarışı beceri oyunları en güzel oyunlar en güzel oyunlar oyna en iyi oyunlar her oyunu oyna io oyunları oyna online oyunlar oyunlar oyna oyun oyna savaş oyunları oyna savaş oyunu oyna süper mario oyunu oyna yarış oyunları
Kapat
Kapat