Tanx io – Tank savaşı Oyunu Oyna

Bu oyun 4.549 kez oynanmış.
[yasr_visitor_votes size="large"]
10.05.2017 Çarşamba 23:22
Tanx io – Tank savaşı oyunu oyna

Tanx io tank savaşı oyunu oyna

Şu anda heroyunuoyna.com web sitesinin eğlenceli oyun sayfasındasın şimdi bu sayfadan tanx io tank savaşı oyunu oyna. Tanx io oyunu internet üzerinden online olarak diğer kullanıcılar ile oynanan bir savaş oyunudur. Tank savaş oyunu 3d olarak online oynanır ve sizin gibi bu oyuna giren bir çok oyuncu ile savaşırsınız.

Tanx io tank savaşı oyununun sol üst köşesinde bulunan skor tablosunun hemen solunda içerisinde numara yazan bir kare göreceksiniz. Bu kareye tıklayarak açılan SIGN IN tablosundan kullanıcı hesabınız ile giriş yapabilirsiniz. Eğer bir tanx io hesabınız yok ise “CREATE ACCOUNT”  yazısına tıklayarak bir hesap oluşturabilirsiniz. Eğer daha önceden bu oyuna kayıt olmuş ama şifrenizi unutmuşsanız “FORGOT PASSWORD” yazısına tıklayarak şifrenizi kurtarmaya çalışabilirsiniz. Tanx io oyunu içerisinde bir hesap oluşturma istemiyorsanız Giriş ekranındaki TWİTTER yada FACEBOOK butonlarından bir tanesine tıklayarak sosyal medya hesaplarınız ile giriş yapabilirsiniz.

Bu kadar ön bilgi yeter. şimdi gelelim bu oyunun nasıl oynandığına

Tanx io tank savaşı oyunu nasıl oynanır

Tanx io tank savaşı oyunu oynamak için illada giriş yapmanız gerekmez. Giriş yapmadan da misafir oyuncu olarak oyunu oynayabilirsiniz. Misafir olarak oyunu oynamak için oyun yüklendikten sonra gelen yeşil START butonuna tıklayın. Size ait tankınız haritanın herhangi bir yerinden oyuna başlayacaktır. Kontrolleri kolay olan bu oyunda tankınızı hareket ettirmek için W, A, S ve D tuşlarını kullanacaksınız.

W tuşuna basarsanız tankınız ileriye ,
S tuşuna basarsanız geriye,
A tuşuna basılı tutarsanız sola
ve D tuşuna basılı tutarsanızda tankınız sağa hareket edecektir.

Tankınızda haritada gezerek düşmanlarınızı bulmanız ve düşmanlarınıza ateş ederek yok etmeniz gerekmektedir. Düşmanlarınıza ateş etmek için karşı oyuncunun tankının üzerine mouse ile gelerek sol tıklamalısınız. Böylece tankınız ile ateş etmiş olacaksınız her isabetli atış da düşmanınızın canı azalacak ve canı bittiğinde ölmüş olacaktır. Böylece siz artı puan kazanmış olursunuz.

Ne kadar çok hayatta kalır ve düşman yok ederseniz tanx io tank savaşı oyununda puanınız o kadar artacaktır. Hasar almamak için düşman ateşinden saklanmanız gerekir bunun en iyi yollarından biri kayalıkların arkasına saklanarak füzelerin size isabet etmesini engellemek. Eğer bir hasar alırsanız hemen heyecana kapılmayın öncelikle kaçın daha sonra haritada yeşil olarak dönen ingiliz anahtarı simgesi göreceksiniz bu anahtarın üzerine gelerek canınızı yükseltebilir ve oyunda kalma sürenizi uzatabilirsiniz.

Aynı şekilde harita üzerinde bazı bölgelerde çıkan füze resimleri olacaktır bunları alarak daha güçlü mermiler ile savaşa bilirsiniz. Güçlü bir düşman ile karşılaşıp yok edildiğinizde 5 saniyelik bir respawn süresi beklemelisiniz. Bu süre bittikten sonra ekrana gelen “Play Again” yazısına tıklayarak oyuna yeniden başlayabilirsiniz.

Tanx io tank savaşı oyunu nasıl oynanır özeti

  1. START’a tıklayıp giriş yap ve tanx io tank savaşı oyunu oyna
  2. W, S, A ve D tuşları ile hareket edin.
  3. Mouse ile düşmana hedef alın.
  4. Sol tıklayarak ateş edin.
  5. Düşman ateşinden sakının
  6. Ölürseniz Play Again’e tıklayarak yeniden oyuna dahil olun.

İşte bu zevkli tanx io tank savaşını oynamak bu kadar kolay. io oyunları oynarken her oyunu oyna web sitesini tercih ettiğiniz için size teşekkür eder iyi eğlenceler dileriz. Sitemizde bulunan birbirinden güzel diğer online io oyunlarını oynamak için lütfen io oyunları sayfamızı ziyaret edin.

Etiketler :
araba oyunları araba oyunu oyna araba yarışı beceri oyunları en güzel oyunlar en güzel oyunlar oyna en iyi oyunlar her oyunu oyna io oyunları oyna online oyunlar oyunlar oyna oyun oyna savaş oyunları oyna savaş oyunu oyna süper mario oyunu oyna yarış oyunları
Kapat
Kapat