Superhex io Oyunu Oyna

Bu oyun 52.952 kez oynanmış.
[yasr_visitor_votes size="large"]
31.12.2017 Pazar 20:59
Superhex io oyunu oyna

Öncelikle merhaba güzel oyuncu. Nasılsın? Bu gün yine sana her oyunu oyna ekibinden muhteşem bir io oyunu var. Superhex io oyunu oynamak için hazır mısın? Io oyunlarını  bilirsin tarayıcı üzerinden oynanabilen çok kişilikli oyunlardır genelde ve çok eğlenceli olurlar. İçinde rekabet heyecan ve macera vardır. Superhex io oyunu da çok tutulan popüler bir io oyunudur ve her oyunu oyna olarak bu oyunu sana sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Superhex io oyunu nedir?

Superhex io oyunu internet tarayıcıları tarafaından yada indirildiğinde mobil cihazlarından da oynanabilen bir io oyunudur. Her io oyununda olduğu gibi superhexde de rekabet vardır. Superhex io oyununda size verilen karakter ile en çok bloğu alıp skorunuzu yükseltmeniz gerekmektedir. Ve skorunuzu yükselterek en iyilier listesine girmeye çalışınız.

Superhex io oyunu oynamaya nasıl başlanır?

Öncelikle oyunun yüklenip giriş ekranının gelmesini bekleyin. Daha sonra oyun ekranında Superehx.io yazınının hemen altında içerisine USERNAME yazan beyaz bir yazı alanı göreceksiniz. Bu alana kendi oyuncu adınızı yazıp hemen altında bulunan yeşil Play düğmesine basarak oyunu başlatabilirsiniz.

Ama öncesinde size oyun açılış ekranından bahsetmem gerek her zaman olduğu gibi. Oyun açılış ekranında daha oyuna girmeden bizden USERNAME istenen sayfada. Sol üst köşede “Play with friends” adında bir buton görürsünüz bu butona tıklayarak bir link alırsınız bu linki arkadaşlarınıza gönderip tıklatarak oyuna girmelerini sağlarsanız arkadaşlarınızla aynı anda oyunu oynarsınız.

Sağ üst tarafta ise “Quality” yazan bir bölüm görürsünüz buda oyun grafik ayarlarının kalitesini belirlememizi sağlayan bir alandır eğer çok hızlı ve güçlü bir bilgisayara sahip değilseniz. Bu alanda low yada medium yazılarının üzerine tıklayarak grafik kalitesini düşürerek daha rahat bir oyun oynayabilirsiniz. Ne kadar hızlı ve az takılan bir oyun olursa o kadar iyi oynayacağınız kesindir.

Ekranın sol alt tarafında bir + işareti göreceksiniz bu da oyundaki karakterinizin yani renkli noktanızın yerine hayvan görselleri eklemenizi sağlar. Hayvan görsellerini seçebilmek için istediği işlemleri yapmanız gerekiyor. Twitterda takip etmek beğenmek paylaşmak vs gibi.

Superhex io nasıl oynanır?

Şimdi oyunu oynamak için giriş yapma kısmına geri dönelim. Giriş ekranında USERNAME yazan beyaz kutucuğun içerisine istediğimiz oyuncu adını yazalım ve “Play” düğmesine basalım biraz bekledikten sonra artık oyuna başlıyoruz. Oyuna ilk başladığımızda ekranın ortasında sizin mouse’unuzun olduğu yöne giden bir nokta göreceksiniz. Bu nokta sizsiniz siz yönetiyorsunuz.

Oyun arkaplanında bir sürü siyah 6 gen blok göreceksiniz ve sizin başladığınız alanda da sizin noktanızın renginde 6 adet blok ve etrafta farklı renklerde başla bloklarda göreceksiniz. Oyunun amacı arkanızdan çizdiğiniz alanla size ait daha çok blok elde etmektir. Daha fazla blok elde ederek alanını genişletmen gerekli bunun için kendi alanından çıktığında arkanda bir çizgi bırakmaya başlayacaksın ve yeniden kendi rengine geri döndüğünde çizmiş olduğun sınır içerisindeki bütün bloklar senin rengine boyanacak ve oyun puanın boyadığın blok kadar artacak.

Oyun bu kadar kolay gözüküyor ama bu kadar rahat bir şekilde puanınızın yükselip skor tablosunda hemen yer alacağınızı düşünmeyin oyunun birde tehlikeli görevleri var. Eğer kendi alanınız dışında başka bir oyuncu sizin çizdiğiniz çizgiye çarparsa maalesef ölüceksiniz ve yeniden başlamak zorunda kalacaksınız. Tabiki bunu sizde yapabilirsiniz eğer ki kendi renkleri üzerinde değilde dışarda çizgi çizmekte olan bir oyuncuyu yakaladığınızda hemen çizgisine çarpın ve onu yok edin böylece rakibinizin tüm skoru sıfırlanacak, blokları silinecek ve size +500 puan kazandıracak.

Şimdi kısa bir özet geçmeye ne dersiniz.

Superhex Io oyunu nasıl oynanır? özeti

  1. Oyunun açılmasını bekle
  2. USERNAME yazan beyaz kutucuğa oyuncu adınız yaz
  3. PLAY düğmesine tıkla ve oyuna giriş yap.
  4. Mouse ile sana ait oyun noktasına yön ver.
  5. Kendi rengindeki blokların dışına çık bir sınır çiz ve tekrar kendi renklerine geri dön.
  6. Bu işlemi tekrarlayarak alanını genişlet.
  7. Sınırını çizen rakiplerini kendi renklerine girmeden yakala ve çizgilerine çarparak onları yok et.
  8. +Puanlar kazan ve skor tablosundaki yerini al
  9. Skorunu heroyunuoyna.com da bizimle yorum olarak paylaşmayı unutma 🙂

Her oyunu oyna ekibi sizlere iyi oyunlar diler.

Diğer online oyunlarımızı görmek için lütfen online oyun oyna yazısına tıklayın.

Etiketler :
araba oyunları araba oyunu oyna araba yarışı beceri oyunları en güzel oyunlar en güzel oyunlar oyna en iyi oyunlar her oyunu oyna io oyunları oyna online oyunlar oyunlar oyna oyun oyna savaş oyunları oyna savaş oyunu oyna süper mario oyunu oyna yarış oyunları
Kapat
Kapat