Space One IO – Uzay Savaşı Oyunu Oyna

Bu oyun 28.592 kez oynanmış.
[yasr_visitor_votes size="large"]
01.05.2017 Pazartesi 22:06
Space One IO – Uzay Savaşı oyunu oyna

Her oyunu oyna ekibinden herkese merhaba. Mükemmel bir multiplayer oyunla karşınızdayız. Space One Io oyunu internetin en çok oynanan savaş oyunlarından bir tanesidir. Space one io oyununun en güzel yanlarından bir tanesi multiplayer yani çoklu oyuncu olmasıdır. Yani bu uzay savaş oyununu tek başınıza bilgisayar botları ile değil bizim ile aynı anda oyuna girmiş olan bir çok oyuncu ile oynuyoruz.

Space one io çok oyunculu uzay savaş oyununu oynaması çok basit fakat kazanması oyunu oynaması kadar kolay değildir. Bu çok oyunculu uzay savaş oyununu oynamak için öncelikle bir isim girin daha sonra hangi renk uzay aracını istiyorsanız seçiminizi yapın ve PLAY tuşuna tıklayarak oyuna başlayın. İşte bu uzay savaş oyununu oynamaya başlamak bu kadar kolay.

Peki Space one io uzay savaşı oyununa başladıktan sonra ne oluyor?

Space one io oyunu nasıl oynanır?

Seçtiğiniz renk uzay aracı ekranda mouse’un yani bilgisayar farenizin bilgisayar ekranındaki konumuna doğru hareket ediyor. Sol tıkladığınız zamanda ateş ediyor.

Etrafta sabit duran ışıkları yada sizin gibi bu savaş oyununu oynayan oyuncuları vurdukça sizin ile birlikte gezen üçgen uzay araçlarınıza bir yenisi daha ekleniyor ve her ateş ettiğinizde sizin ile gezen uzay araçlarınızın hepsi ateş ediyor. Yani ne kadar çok uzay aracınız olursa ateş ettiğinizde o kadar çok mermi atmış olacaksınız.

Peki vurulursanız ne oluyor? Tabikide bu oyununun amacı sizin için ne ise diğer oyuncular için de aynısıdır. Diğer çevrimiçi oyuncular da sizin yaptığınız gibi önlerine çıkan düşmanlarını vurmaya çalışıyor. Bu yüzden sizde bu savaş oyununu oynayan tüm oyuncular gibi birer hedefsiniz. Eğer düşmanlarınızın ateş etrafa savurduğu mermilere denk gelirseniz bu sefer sizin vurduğunuz zaman olan olayın tam tersi oluyor ve sizin ile birlikte gezen üçgen uzay araçlarınız birer birer eksiliyor. Olur da son bir uzay aracınız kaldığında şansınız yanınızda olmaz ve Diğer çoklu oyuncular tarafından açılan ateşe denk gelirseniz son uzay aracınız da yok olmuş ve siz oyunu kaybetmiş oluyorsunuz.

Ama üzülmeyin bu oyunun sonu değil yeniden oyuna başlayarak şansınızı tekrar tekrar deneyebilirsiniz. Yılmayın direnin ve tekrar tekrar deneyin. Oyunu oynarken oyun ekranının sağ üst tarafında bulunan liste Space one io uzay savaş oyununu o an oynayan en iyi 10 oyuncuyu listeler. Sizde en iyiler listesine girebilirsiniz sadece kendinize güvenin yeter. Listenin en altında sizin isminiz bulunur oyuncu adınızın sol tarafında kaçıncı sırada olduğunuzu görebilirsiniz.

Oyun içerisinde eğer açılan bir ateşin size değmesine çok az kalmışsa ve hızlıca oradan kaçmak istiyorsanız “S” tuşuna basmanız gerekmektedir. S tuşuna basarak hızlıca ilerleyebilirsiniz. Ama bu avantajı kullanmanın tabiki de bir karşılığı var bütün uzay araçları sizin ile birlikte kaçamıyor bir kısmını geride bırakmak zorundasınız. Ama bu kritik karar ile oyunu oynamayı sürdürebilirsiniz.

Bilgisayarınız çok iyi değilse oyunu oynamakta güçlük çekiyorsanız. Oyuna başlamadan önce sağ üstte bulunan Graphics: yazısının yanında bulunan LOW yazısına tıklayarak oyunun görüntü kalitesini düşürebilir daha hızlı oynamayı sağlayabilirsiniz.

Space one io oyunu oyna özeti

  1. Kullanıcı adını yaz ve giriş yap
  2. Mouse ile gideceğin yönü belirle
  3. Düşmanlarına sol tıklayarak ateş et
  4. Düşman ateşinden kaç
  5. Düşmanları öldürerek çoğal ve güçlen
  6. En çok puanı alarak sıralamada yüksel

Haydi şimdi Space One Io uzay savaş oyunu oyna ve uzay savaşı konusunda ne kadar becerikli olduğunu herkese göster. heroyunuoyna.com ekibi size iyi eğlenceler diler. Birbirinden güzel online io oyunlarını görmek ve oynamak için sitemizdeki io oyunları kategorisine gidin.

Etiketler :
araba oyunları araba oyunu oyna araba yarışı beceri oyunları en güzel oyunlar en güzel oyunlar oyna en iyi oyunlar her oyunu oyna io oyunları oyna online oyunlar oyunlar oyna oyun oyna savaş oyunları oyna savaş oyunu oyna süper mario oyunu oyna yarış oyunları
Kapat
Kapat