Sniper hero kahraman nişancı Oyunu Oyna

Bu oyun 1.312 kez oynanmış.
[yasr_visitor_votes size="large"]
29.03.2018 Perşembe 20:49

Kahraman nişancı oyunu sniper heroyu oynamak için A, S, Boşluk, R ve mouseunuz sol tuşunu kullanmanız gerekiyor. Önce oyunun yüklenmesini bekleyin oyun yüklendikten sonra sol altta bulunan beyaz kutu üzerindeki Hero yazısını kendi adınızla değişitirin. Ardından play düğmesine basarak sniper hero oyununu başlatın. Oyun başladığınızda elinizde dürbünlü bir silah olacak. Sniper hero silah oyunu başladıktan sonra karşınızda bir sürü düşman geziyor olacak. Oyunda düşmanlarınızda size ateş edip öldürebilirler. Düşmanlarınızdan gizlenmek için S tuşuna basarak duvarın arkasına saklanın. Daha sonra A tuşuna basarak duvardan çıkın bir düşman sizi fark ettiğinde oyun bunu size haber verecektir.

Kahraman nişancı oyununda düşmanlarınıza ateş etmek için farenizin sol tuşunu kullanmanız gerekir. Ama silahın dürbününü açmadan ateş edemezsiniz. Klavyenizdeki yatay uzun boşluk düğmesi dürbünü açmanıza yarar. Boşluk düğmesine basın ve dürbün açın silahınızı düşmanınıza tutun ve mouseun sol düğmesine tıklayarak ateş edin. Düşmanlarınızı öldürdükçe puan kazanacaksınız.

Bir süre sonra merminiz bitecektir. Yeni mermileri doldurmak için R tuşuna basın şarjör doluluğu oyunun sağ alt köşesinde gösterilir. Her oyunu oyna web sitemizdeki diğer silah oyunlarını oynamak isterseniz silah oyunları kategorisine bakabilirsiniz. İyi oyunlar ve iyi eğlenceler.