Slither.io online yılan Oyunu Oyna

Bu oyun 13.250 kez oynanmış.
[yasr_visitor_votes size="large"]
13.05.2017 Cumartesi 11:00
Slither.io online yılan oyunu

Slither.io online yılan oyunu oyna ile her oyunu oyna web sitesi yine karşınızda. Elimizden geldiğince internette en çok oynanan en çok sevilen oyunları sizler ile buluşturmaya çalışıyoruz. Siz değerli kullanıcılarımızın memnuniyeti bizim için çok önemli bu yüzden en değerli kullanıcılarımıza en iyi oyunları sunmak için çabalıyoruz.

Slither.io internette en çok oyuncuya sahip olan online yılan oyunudur. Çoğu zaman oyuncu sayısı 500 kişiyi aşabiliyor. Buda demektir ki oyunu oynarken en az 500 rakibiniz oluyor. Bu oyunda listeye girdiğinizi düşünsenize 500 kişi arasından en becerikli olduğunuzu.

Online yılan oyunu slither io internet tarayıcıları üzerinden oynanan çok oyunculu online bir oyundur. Oyun içerisinde yönete bildiğiniz bir yılana sahip oluyorsunuz. Başta çok küçük olan solucan denebilecek kadar küçücük olan karakteriniz oyun alanında bulunan renkli noktaları yedikçe uzuyor. Ve düşmanlarınız size çarptıkça ölüp onlarda etrafta bulunan noktalara dönüşüyorlar. Bu noktaları yiyerek te büyüye bilirsiniz.

Slither.io online yılan oyunu nasıl oynanır?

Öncelikle oyunun yüklenmesini bekleyin. Oyun yüklendikten sonra sizden oyuncu adınızın girilmesi istenen bir kutucuk bulunuyor buraya kullanıcı adınızı girerek listede görünecek olan isminizi belirleyebilirsiniz. Oyuna girmeden önce eğer çok iyi bir bilgisayara sahip değilseniz giriş ekranının sağ üst tarafında bulunan Graphics yazısı olan yeşil yılan resmine tıklayınız böylece Grafik ayarını düşürerek daha hızlı bir oyun oynayabilirsiniz.

Oyundaki bir özellikte yılanınızın rengini değiştirebilmenizdir. Bunun için ilk başta bir buton görünmez fakat ekranın sağ altına bakarsanız “Share on social media to unlock custom skins!” yazısını görebilirsiniz. Hemen yanında da twitter ve facebook ikonları bulunuyor bu ikonlara tıklayıp sosyal medyada bir paylaşım yaptıktan hemen sonra ekranın sol alt köşesinde “Change Skin” yazısını göreceksiniz. Hemen üstündede bir yılan resmi bu resme tıklayın. Ekranın sağında ve solunda bulunan oklar ile Oyun içerisinde yönetecek olduğunuz yılanın rengini ve şeklini değiştirebilirsiniz. Yılan seçiminiz tamamsa Save butonuna tıklayın.

Artık sıra oyun oynamaya geldi eğer hazırsanız yeşil renkteki play düğmesine basın ve oyuna girin.

Oyuna girdikten sonra yılanınız hemen hareket etmeye başlayacaktır. Hangi yılanın size ait olduğunu anlamak hiç zor değil hem ekranın tam ortasında olacaksınız hemde isminizi göreceksiniz. Yılanınız siz mouse’u ekranda ne tarafa götürürseniz o tarafa doğru hareket edecektir. Slitheri.o oyun alanında bulunan renkli topları yiyerek büyüye bilirsiniz gittikçe daha da uzun bir yılan olacaksınız ama şimdiden söyleyelim büyüdükçe oyunu oynamak daha zor bir hal alıyor.

Ekrandaki renkli topları yemek haricinde diğer oyuncuları da öldürebilirsiniz. Bunun için oyuncuların size çarpması yetecektir iyi oynayın ve diğer oyuncuların size çarpmasını sağlayın böylece oyuncular yanar ve yılanları ekranda duran büyük bir ziyafete dönüşür. İste bu renkli topları da yiyerek çok daha hızlı büyüye bilirsiniz. Yalnız dikkat edin bunu gören diğer yılanlar ziyafeti kaçırmak istemeyecektir.

Diyelim ki bir oyuncunun önüne geçerek size çarpmasını istiyorsunuz. Eminiz çoğu zaman rakip oyuncu da sizin bu istediğinizi isteyecektir. O zaman ondan önce davranın ve hızlanarak rakip oyuncunun önüne geçin. Daha hızlı ilerlemek için bilgisayar farenizin sol tuşuna basılı tutabilir yada klavyenizin boşluk [Space] tuşuna basılı tutabilirsiniz. Basılı tuttuğunuz sürece oyun karakteriniz hızlanacaktır. Maalesef bu hızın size bir maliyeti olacak hızlı ilerledikçe yediğiniz yemekleri yakıp küçülecek siniz. 🙁 Üzücü bir durum ama eğer rakibinizi geçer ve onu yenmeyi başarırsanız çektiğiniz ziyafet ile bu durumu telafi edebilirsiniz.

Slither.io yılan oyunu ipuçları

  1. Eğer asabi bir oyuncuysanız ve amacınız diğer yılanları öldürmek ise bunu mümkün olduğunca küçük bir yılanken deneyin. Emin olun ne kadar yeni bir yılansanız kaybettiğinizde o kadar az üzülürsünüz. Çünkü büyük bir yılan olduğunuzda oyunu kaybetmemek için daha az saldırı yapıyorsunuz.
  2. Eğer çok büyük bir yılansanız ve tehlikede olduğunuzu hissediyorsanız kendi etrafınızda dönmeye başlayın böylece kimseye çarpmamış olursunuz.
  3. Eğer bir oyuncu sizin etrafınızda dönmeye başlamış ve sizi çembere almışsa  tehlikedesiniz demektir. Sizde saldırı olması için 8 rakamı çizmeye çalışın böylece siz ona çarpın diye iç alanını küçülten yılan yanlışlıkla size çarpıp kendi kaybedebilir.

Slither.io yılan oyunu özeti

  • Kullanıcı adınızı yazın ve play butonuna tıklayarak oyuna girin.
  • Mouse kullanarak yılanın gideceği yönü belirleyin.
  • Oyun alanında bulunan renkli topları yiyerek büyüyün.
  • Düşmanlarınızı size çarptırarak öldürün.
  • Mouse ile sol tıklayarak hızlanın.
  • Oyunun tadını çıkarın.

heroyunuoyna.com slither.io oyunu oynarken sizlere iyi eğlenceler ve başarılar diler. İnternetin en iyi oyunları için sitemizi takip etmeye devam edin.

Etiketler :
araba oyunları araba oyunu oyna araba yarışı beceri oyunları en güzel oyunlar en güzel oyunlar oyna en iyi oyunlar her oyunu oyna io oyunları oyna online oyunlar oyunlar oyna oyun oyna savaş oyunları oyna savaş oyunu oyna süper mario oyunu oyna yarış oyunları
Kapat
Kapat