Sift heads assault silah Oyunu Oyna

Bu oyun 3.178 kez oynanmış.
[yasr_visitor_votes size="large"]
29.03.2018 Perşembe 21:25

Sift heads assoult oyununun yüklenmesini bekleyin. Yükleme tamamlandıktan sonra bir kibrit resmi gelecek geçmek için ekrana tıklayın biraz oynatın bu bölümde geçecektir. Daha sonra sol tarafta MAİN MENU yazısının altındaki New Game yazısına tıklayın. Bir sonraki ekranda CAREER yazısının altındaki Assoult yazısına tıklayın. Sift heads assoult oyunu başlayacaktır.

Sift Heads Assoult çok eğlenceli bir silah oyunudur. A, D tuşlarını kullanarak sağa ve sola hareket edin. W tuşu ile zıplayın ve hareket ederken aynı anda S tuşuna basarak takla atın. Taş ve araba gibi nesnelerin arkasında iken S ye basılı tutup ilerlerseniz nesneleri itecektir. Farenin sol tuşu ile düşmanlarınızı vurun. Merminiz bittiğinde R tuşuna basarak şarjörü yeniden doldurun. Yerden mermi almak için boşluk tuşuna basın.

araba oyunları araba oyunu oyna araba yarışı beceri oyunları en güzel oyunlar en güzel oyunlar oyna en iyi oyunlar her oyunu oyna io oyunları oyna online oyunlar oyunlar oyna oyun oyna savaş oyunları oyna savaş oyunu oyna süper mario oyunu oyna yarış oyunları
Kapat
Kapat