Goons.ioOyunu Oyna

Bu oyun 2.013 kez oynanmış.
[yasr_visitor_votes size="large"]
27.12.2017 Çarşamba 22:11
Goons.io

Yine muhteşem bir io oyunu ile birlikte her oyunu oyna ekibi sizlerle. Goons.io online olarak oynayabileceğiniz güzel bir savaş oyunudur. Oyunu kısaca anlatmak gerekirse mouse ile yön verilip sol tık yaparak düşmanlarınızı öldürmeye çalıştığınız bir oyundur.

Goons.io oyunu açılış ekranı

Oyun ekranı ilk açıldığında sizi bir giriş ve bilgilendirme ekranı karşılıyor. Bu ekranın sol ve sağ üst köşelerinde oyunu takip edebileceğiniz sosyal medya hesaplarının butonları bulunmaktadır. Sol alt köşede de ios ve android için oyunu indirebileceğiniz linklerin butonları yer almaktadır. Ekranın  ortasında üstte Goons.io yazısının hemen altında içinde “Enter a nickname…” yazan bir kutucuk göreceksiniz bu kutucuk içerisine istediğiniz bir isim yazın ve daha sonra hemen altında bulunan “Play” düğmesine basarak oyuna başlayın.

Goons.io oyunu nasıl oynanır?

Oyun başladıktan sonra kontrol için sadece bilgisayar farenizi kullanmanız yeterli olacaktır. Mouse’u hareket ettirerek oyundaki karakterinizin gideceği yönü belirleyebilirsiniz. Elinizden geldiğince etrafınızda bulunan renkli balonları toplamaya çalışın bu balonlar sizin kılıcınızı büyütecektir.

Balon toplamak dışında diğer oyuncuları öldürmekte sizin daha fazla puan kazanmanızı ve kılıcınızın büyümesini sağlayacaktır. Düşmanlarınıza saldırmak için onlara gerektiği kadar yaklaştığınızda mouse’unuzun sol tuşuna tıklayarak yada klavyenizdeki Space (Boşluk) tuşuna basarak kılıcınızın sallaya bilirisiniz. Eğer kılıcınızı savurduğunuzda düşman oyuncuya değerse onu öldürmüş olursunuz. Böylece goons.io oyununda hem puanınız yükselecektir hemde kılıcınız büyüyecektir. Düşmanı öldürdüğünüzde düşmanınızdan dağılan balonları toplamakta size fayda sağlayacaktır.

Oyunu oynarken tabiki de her zaman sadece siz saldırmayacaksınız. Oyunu oynayan diğer tüm oyuncular sizi gördüğünde öldürmek için peşinize düşebileceklerdir. Böyle anlarda eğer kılıçları sizden daha büyükse kaçmak en iyi çare olabilir. Fakat çok yavaşsanız ve düşmanınız sizi yetiştiyse koşmanız gerekebilir bunun için farenizin sağ düğmesine basın yada bilgisayar klavyenizdeki W tuşuna basın. Böylece hızlı bir koşu yapacaksınız ve düşmanınızdan hızlı bir şekilde uzaklaşacaksınız. Bunu düşmanlarınıza saldırırken de kullanabilirsiniz. Onlara hızlı bir şekilde yaklaşıp mouse’un sol tuşuna basarak çabucak öldürebilirsiniz.

Şimdi her oyunu oyna oyun platformunda goons.io oynayın ve rekorlar kırın. Rekorlarınızı yorum kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın 🙂

Diğer io oyunlarımızı görmek için io oyunları kategorisine tıklayabilirsiniz.

Etiketler :
araba oyunları araba oyunu oyna araba yarışı beceri oyunları en güzel oyunlar en güzel oyunlar oyna en iyi oyunlar her oyunu oyna io oyunları oyna online oyunlar oyunlar oyna oyun oyna savaş oyunları oyna savaş oyunu oyna süper mario oyunu oyna yarış oyunları
Kapat
Kapat