Flaap io Flappy bird Oyunu Oyna

Bu oyun 5.276 kez oynanmış.
[yasr_visitor_votes size="large"]
07.06.2017 Çarşamba 21:16
Flaap io Flappy bird oyunu oyna

Bir zamanların en rekortmen oyunu olan flappy bird oyununu herkes hatırlıyordur eminim. Bir zamanların en iyi ve sinir bozucu oyunu. Mobil cihazlarımızda sadece ekrana dokunarak engelleri aşmaya çalıştığımız oyun. Şimdi bu oyun flaap io ismi ile internet tarayıcınız ile oynanabilecek durumda. Hemde online.

Flappy bird flaap io oyunu yüklenip başladıktan sonra sizden isminizi yazarak giriş yapmanızı isteyecektir. Player Name yazan beyaz kutucuğun içerisine oyuncu isminizi yazarak hemen altında bulunan turuncu renk PLAY butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz.

Dilerseniz play butonunun altında bulunan play with a friend butonuna tıklayarak size verilen linki arkadaşlarınıza yollayarak aynı oyunda oynama şansını yakalayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla girdiğiniz oyunlarda muhtemelen diğer oyuncular olmayacaktır.

Bunun dışında flaap io oyununa tek başınıza girdiğinizde sizinle birlikte oyunu oynayan onlarca kişiyle rekabet içine gireceksiniz. Diğer oyuncuları oyun ekranında silik bir şekilde görebilirsiniz. Ekranın sağ üst köşesinde bulunan listeden oyuncuların ve kendi sıralamanızı takip edebilirsiniz.

Oyuna başlar başlamaz karakteriniz hareket etmeyecektir. Sizden oyuna başlamanız için oynama tuşlarından bir tanesine basmanız istenecek. Online flappy bird oyunu olan flaap io oyununu oynamak için klavyenizin boşluk tuşunu veya mouseunuzun sol tuşunu kullanabilirsiniz. Bu oyun tuşlarından herhangi bir tanesine bastığınızda oyun başlamış olacak.

Oyunu oynamaya devam edebilmek için aynı şekilde mouse ve klavyenizi kullanabilirsiniz. Flaap io oyununu oynamak için gerekli tuşlara belirli aralıklarla basmanız gerekiyor. Her bastığınızda kontrol ettiğiniz kuş kanat çırpacak ve biraz daha havalanacaktır. Bu yöntemle gerekli yerlerde daha hızlı ve gereken yerlerde daha yavaş tıklayarak engellere çarpmadan ilerlemeye çalışın.

Oyunda ilerleyip her bir engeli geçtikçe puan alıyorsunuz ve sıralamadaki yeriniz değişiyor. İlerledikçe karakteriniz değişiyor ve oyun biraz daha zor duruma geliyor.

Flaap io nasıl oynanır özeti

  • Oyunun açılmasını bekleyin
  • Oyuncu adınızı yazın
  • Tüm online oyuncular ile oynamak için PLAY tuşuna basın.
  • Arkadaşlarınız ile oynamak için Play width a firend butonuna tıklayın linki arkadaşınıza yollayın ve play düğmesine basın.
  • Oyuna girdikten sonra flaap io oyununu oynayabilmek için klavyenizin boşluk tuşu yada bilgisayar farenizin sol tuşuna tıklayın.
  • Engellere çarpmadan geçmeye çalışın.
  • Sıralamadaki yerinizi yükseltin

Her oyunu oyna ekibi bu zorlu ve eğlenceli online flaap io oyununda sizlere iyi eğlenceler diler. Diğer zorlu oyunlarımızı oynamak için lütfen Beceri Oyunları kategorimizdeki oyunlara göz atın.

 

Etiketler :
araba oyunları araba oyunu oyna araba yarışı beceri oyunları en güzel oyunlar en güzel oyunlar oyna en iyi oyunlar her oyunu oyna io oyunları oyna online oyunlar oyunlar oyna oyun oyna savaş oyunları oyna savaş oyunu oyna süper mario oyunu oyna yarış oyunları
Kapat
Kapat