Color Switch Oyunu Oyna

Bu oyun 2.737 kez oynanmış.
[yasr_visitor_votes size="large"]
13.05.2017 Cumartesi 11:31

Color switch oyunu oyna. Color switch oyunu oynamasını öğrenmesi çok basit ama oynaması bir o kadar zor bir oyundur. Oyunda renk değiştiren bir topu yönetiyorsunuz. Mouse’unuzun sol tuşuna yada klavyenizdeki boşluk [Space] tuşuna her bastığınızda kontrolünü sağladığınız top bir kez zıplıyor ilk amacınızın topu sürekli zıplatarak aşağıya düşürmemeye çalışmak.

2. görevinizde ise oyun ekranının yukarısından aşağıya doğru gelen renk halkalarının içerisinden geçmek. 4 renge bölünmüş olan bu renk halkaları sürekli olarak dönmektedir. Sizin amacınız bu renk halkasının kenarı sizin topunuzla aynı renkte olan kenardan geçmektir. Diğer renklere çarptığınız da yanarsınız ve oyun sizin için bitmiş olur.

Oyun esnasında halkalar küçülüp büyüyecektir o yüzden her halka aynı zorlukta değildir Başta zor gelen color switch oyununa oynadıkça alışıyorsunuz.

Color switch nasıl oynanır özeti

  1. Oyuna başlayın
  2. Mouse ile yada boşluk tuşuyla düşmemeye çalışın
  3. Sizin renginizle aynı olan halkanın kenarından yukarı geçmeye çalışın.

Her oyunu oyna ekibi bu zorlu color switch beceri oyununda sizlere iyi şanslar ve iyi eğlenceler diler. Daha fazla oyun için sitemizi gezmeyi unutmayın.

Etiketler :
araba oyunları araba oyunu oyna araba yarışı beceri oyunları en güzel oyunlar en güzel oyunlar oyna en iyi oyunlar her oyunu oyna io oyunları oyna online oyunlar oyunlar oyna oyun oyna savaş oyunları oyna savaş oyunu oyna süper mario oyunu oyna yarış oyunları
Kapat
Kapat