bumpballs.io online top yuvarlama Oyunu Oyna

Bu oyun 5.381 kez oynanmış.
[yasr_visitor_votes size="large"]
12.05.2017 Cuma 21:43
bumpballs.io online top yuvarlama oyunu oyna

Merhaba. heroyunuoyna.com sitesine hoş geldin. İo oyunlarının en güzellerinin bulunduğu sitemize bugün bir yenisini daha ekliyoruz. bumpballs.io tarayıcınız üzerinden diğer oyuncularla oynayabileceğiniz online io oyunudur.

Oyuna girmeden önce sizi bir giriş ekranı karşılayacak bu ekranda sizden isminizi girmeniz istenecektir lütfen önce isminizi girin. Daha sonra play butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. Ama öncesinde play butonunun altında turuncu renkte olan shop butonuna tıklayarak mağazaya girebilir burada kontrol ettiğiniz topun rengini seçebilirsiniz. Oyun temasını da buradan değiştirmeniz mümkündür. Temayı değiştirdiğiniz zaman oyundaki duvarlar değiştirdiğiniz temanın renginde parlayacaktır. Bu sayede oyun içerisinde sevdiğiniz renkleri çoğaltabilirsiniz.

Oyun oynarken ölseniz bile aldığınız altınlar kayıt edilecektir bu sayede topu ve temayı değiştirirsiniz.

bumpballs.io oyunu nasıl oynanır?

bumpballs.io oyununa giriş yapmak için giriş ekranında adımızı yazıyoruz ve play butonuna tıklıyoruz. Oyun bizim için başlamış oluyor. Oyun kare bir platformun üzerinde geçiyor. Etrafta dengenizi koruyabilmeniz için gerekli olan duvarlar var ama bunun dışında platformun dışı çok tehlikeli. Oyun alanının tam ortasında küçük bir kare boşluk var ve aynı şekilde oyun alanının dışı da uçurum. Amacınız bu oyun sahasında hayatta kalmaktır.

Kontrolünüzdeki top mousun bulunduğu yöne doğru gidecektir. Topun gittiği yönü bir ok ile görebilirsiniz. Etrafta bulunan altınları toplayarak puanınızı artırın puanları toplamak sağ üst köşede bulunan oyuncu listesindeki konumunuzu değiştirecektir. Bunun dışında diğer oyuncuları uçurumdan aşağıya atarak puan kazanabilir oyun liderliğine doğru yol alabilirsiniz.

Oyuncuları aşağıya atmak için onların topuna sertçe vurun. Mouse ile sol tıklarsanız bumpballs.io topunuz bir süre hızlı gidecektir yani fırlatmış olucaksınız. Eğer iyi bir oyuncuysanız uçuruma yakın olan oyunculara vurarak onları oyun sahasından dışarıya atabilir böylece kazandıkları puanı kaybetmelerine sebep olursunuz.

Aynı şekilde bumpballs.io oyununu oynayan diğer oyuncularda sizi uçurumdan aşağıya atmak için uğraşıyor olacaklar. Size karşı yapılan hamlelerden kaçarak oyunda kalış sürenizi arttırın. Eğer tam size vuracak birini fark ederseniz mouse’da sol tıklayarak hızlıca kendinizi hamlelerden kurtarabilir belkide size karşı saldıran kişinin aşağıya düşmesini sağlayabilirsiniz.

Aşağıya düşen bir oyuncuya en son hangi oyuncu dokunmuşsa aşağıya atmış sayılır.

bumpballs.io oyunu oyna özeti

  • Oyunun açılmasını bekle
  • Oyuncu adını gir play tuşuna bas ve oyuna başla.
  • Mouse kullanarak oyun sahasında hareket et
  • Sol tıklayarak rakip oyuncuyu platformdan aşağıya at
  • Altınları topla
  • Düşman hamlelerinden kaç
  • Sıralamada yerini kap

Kaliteli io oyunlarının adresi her oyunu oyna sitesini ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder iyi eğlenceler dileriz. Daha çok io oyunu için io oyunları oyna kategorimizi ziyaret edin.

Etiketler :
araba oyunları araba oyunu oyna araba yarışı beceri oyunları en güzel oyunlar en güzel oyunlar oyna en iyi oyunlar her oyunu oyna io oyunları oyna online oyunlar oyunlar oyna oyun oyna savaş oyunları oyna savaş oyunu oyna süper mario oyunu oyna yarış oyunları
Kapat
Kapat