Brutal.io savaş Oyunu Oyna

Bu oyun 18.742 kez oynanmış.
[yasr_visitor_votes size="large"]
02.05.2017 Salı 19:21
Brutal.io savaş oyunu oyna

Herkese oyunlaroyna.xyz web sitesinden merhaba bugün karşınızda yine çok oyunculu online bir oyun var. Bu çok oyunculu savaş oyununda amaç etraftaki diğer oyuncuları öldürmektir. Klavyenizin boşluk tuşu yada farenizin sol tuşu ile kuyruğunuza yıldızınızı takın ve yolunuza ilerleyin. Oyunda karakteriniz farenin ekrandaki işaretçisini takip eder. Düşmanınızı gördüğünüzde tekrar tıklayın ve yıldızınızı serbest bırakın yıldızınız oyunculara vurduğunda oyuncular ölür ve yıldızınız büyür.

Oyunu oynarken diğer oyuncuların hedefi olmamaya çalışın kaçın. Diğer oyuncuların yıldızlarına çarparsanız ölürsünüz dikkat edin. Ekranın sol üstünde bulunan graphics yazısına tıklayarak görüntü kalitesini düşürebilir daha hızlı oynama şansını elde edebilirsiniz. Oyunu oynarken ekranın sağ tarafında bulunan listede oyunu o an oynayan en iyi oyuncuların listesini görebilir. Sağ altta bulunan küçük ekranda ise oyun haritasını görebilirsiniz.

İnternetin en güzel savaş oyunlarının bulunduğu oyunlar oyna web sitemizdeki diğer oyunları da denemenizi ister iyi oyunlar dileriz.

Etiketler :
araba oyunları araba oyunu oyna araba yarışı beceri oyunları en güzel oyunlar en güzel oyunlar oyna en iyi oyunlar her oyunu oyna io oyunları oyna online oyunlar oyunlar oyna oyun oyna savaş oyunları oyna savaş oyunu oyna süper mario oyunu oyna yarış oyunları
Kapat
Kapat