Balon patlatma – Bubble Shooter Oyunu Oyna

Bu oyun 81.070 kez oynanmış.
[yasr_visitor_votes size="large"]
05.06.2017 Pazartesi 21:57

Balon patlatma oyunu

Herkese merhaba çok sevgili oyuncu arkadaşlar. Her oyunu oyna ekibinden sizler için güzel bir oyun daha. Çoğumuz biliriz bu güzel ve etkileyici balon patlatma oyunlarını. Neredeyse tüm akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlarda oynanabilen ve çok sevilen bir oyundur. Ayrıca oynaması bir o kadar keyiflidir ki boş vakitlerinizde, kısa molalarda, yemek yerken, araç yolculuğunda, bankada sıra beklerken, kapıda sevgiliyi beklerken, sinemada filmi sevmediğinizde ve bunun gibi bir sürü yerde oynanabilecek bir oyundur bubble shotter balon patlatma oyunu. Bizde bu güzel oyunu sizler için internette oynayabilmenizi sağlamak açısından sitemize ekledik. Peki nasıl oynanır bu şahane balon patlatma oyunu.

Balon patlatma oyunu nasıl oynanır?

Bubble shotterbalon patlatma oyununu oynamaya başlamadan önce sizlere birkaç seçenekten bahsedeğiz. Oyun açıldıktan sonra ekranın sağ tarafında bir kaç butonlar kaşılaşacaksınız. Eğer ki oyun sesleri sizi rahatsız ediyorsa veya oyunun arkaplan rengini değiştirmek istiyorsanız. Bubbles balon patlatma oyunu ekranının sağ tarafında bulunan Ayar balonuna tıklayarak istediğiniz ayarları yapabilirsiniz.

Oyunu devam ettiremediğinizde yani kaldığınız yerden artık devam edemiyorsanız yada devam edebileceğinizi düşünmüyorsanız yine oyun ekranının sağında bulunan Yeniden başla balonu ile oyuna yeniden başlayabilirsiniz. Eğer verdiğimiz bilgiler size açıklayıcı gelmez ise yine yine ve yine oyun ekranının sağında bulunan Yardım balonunda biz kez takla atarak oyunun yardım metnini okuyabilirsiniz. Yalnız önceden uyarmamız gerekiyor ki İlk 10 ve Diğer oyunlar balonuna tıklayarak o çok önemli olan zamanınızı boşa harcamayın çünkü muhtemelen yüksek bir ihtimal bu butonlar çalışmayacaktır.

Veee gelelim şimdi bubble shotter oyunumuzun nasıl oynandığında. İlk önce oyunun açılmasını bekleyin çok fazla boyutta olmayan bu oyunu çok düşük bilgisayarlarda bile oynaya bileceğinizden şüphemiz yok ama eğer olur da bir şekilde bubble shotter oyununu oynayamazsanız. Hemen heyecana kapılabilir bilgisayarınızı değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Yada bütün sorun bizdedir boş verin ve başka oyunlar oynayın.

Gerçekten bu bubble shooter balon patlatma oyunu nasıl oynanır?

Artık yeteeeer ne boş yaptın be  adam dediğinizi duyar gibiyim. En azından öyle olacağını düşünerek yazıyorum. Bu oyun nasıl oynanıyor be kardeşim diyorsanız. Bunca yazının asıl özetine gelelim. Artık bubble shotter balon patlatma oyunu yüklendi ve oyun ekranı karşınızda bilgisayar farenizi oyun ekranında hareket ettirdiğinizde aşağıda bir okun sizin fare işaretçinizin yönünü gösterdiğini göreceksiniz. Bu okun hemen altında herhangi bir renkte bir top var ve yukardada  bir sürü farklı renkte balon  var amacınız farenizin sol tuşuna tıklayarak balonunuzu okun yönünde fırlatarak 3 tane aynı rengi yan yana getirmek. 3 tane aynı renk balon yan yana geldiğinde bu balonlar patlayacaktır. Oyun ekranındaki tüm balonları patlatarak temizlemeye çalışın ve heroyunuoyna.com u tekrar ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

renkli balon patlatma oyunu oyna 

Atomik Kaos 2 Oyunu Oynamak için tıklayın.

Etiketler :
araba oyunları araba oyunu oyna araba yarışı beceri oyunları en güzel oyunlar en güzel oyunlar oyna en iyi oyunlar her oyunu oyna io oyunları oyna online oyunlar oyunlar oyna oyun oyna savaş oyunları oyna savaş oyunu oyna süper mario oyunu oyna yarış oyunları
Kapat
Kapat