Ateş ve Su Oyunu Oyna

Bu oyun 6.351 kez oynanmış.
[yasr_visitor_votes size="large"]
08.05.2017 Pazartesi 12:25

Orijinal adı Fireboy and Watergirl Türkiye’de bilinen adıyla Ateş ve Su oyunu olan Belkide internette en çok oynanan oyunlardan bir ile karşınızdayız. Ateş ve su oyunu çok eğlenceli 2 kişilik bir oyundur. Oyunu oynamak için öncelikle oyunu başlatın ve sıradaki bölümlerden bir tanesini seçin.  Oyunun amacı ateş ve suyu yanmadan kedi kapılarına götürmektir. Bunun için 2 oyuncununda birbirine yardım ederek engelleri aşmaları gerekmektedir. Kapalı geçitler bulunan oyunda sırayla ateş ve su birbirinin kapılarını açarak oyuna devam ediyor.

Oyun içerisinde yerde bulunan tehlikeli engel bataklıkları vardı. Mavi oyuncu yani su kırmızı sıvıya yani ateşe düşerse ölür. Kırmızı oyuncu olan ateş’de mavi sıvı olarak görülen suya düşerse ölüyor. Ayrıca bu iki oyuncu yeşil bataklığa düşüncede yine ölüyorlar.

Ateş ve su oyununu oynamak oldukça kolay ve bir o kadarda eğlencelidir.

Ateşi kontrol etmek için klavyenizin yön tuşlarını kullanmanız gerekir.

  • ↑   => Zıplar
  • → => Sağa gider
  • ← => Sola gider

Su’yu kontrol etmek için ise w,a ve d tuşlarını kullanmak gerekir.

  • W => Zıplar
  • D => Sağa gider
  • A => Sola gider

heroyunuoyna.com siz değerli oyuncuları ateş ve su oyunu oynarken iyi eğlenceler diler.

Etiketler :
araba oyunları araba oyunu oyna araba yarışı beceri oyunları en güzel oyunlar en güzel oyunlar oyna en iyi oyunlar her oyunu oyna io oyunları oyna online oyunlar oyunlar oyna oyun oyna savaş oyunları oyna savaş oyunu oyna süper mario oyunu oyna yarış oyunları
Kapat
Kapat