Fortnite nasıl indirilir ve Fortnite bilgisayara nasıl kurulur

Fortnite nasıl indirilir ve Fortnite bilgisayara nasıl kurulur

Fortnite nasıl indirilir, bilgisayarda Fortniye nasıl oynanır ve Fortnite bedava mı sorularınızın cevabı için makalemizi okumaya devam edin.

Fortnite oyunu yılın en çok oynanan oyunları arasında yer alıyor. Peki Fortnite bilgisayara nasıl kurulur? Fortnite nasıl indirilir? ve Fortnite Sistem gereksinimleri nelerdir? Oyun bedava mı? İşte detaylar

Fortnite oyunu, Epic Game tarafından oyuncuların beğenisine sunuldu. Bu oyun şu an Steam üzerinde bulunmuyor ancak Epic Game’in kendi sitesi üzerinden ( epicgames.com) bu oyunu ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Bu oyun PUBG ile aynı dinamiklere sahip diyebiliriz. Hatta aynı hikayede bir oyun 100 oyuncu bir haritaya bırakılıyor ve hayatta kalmaya çalışıyorlar.

 

Fortnite nasıl indirilir?

Fortniteyi nasıl indirebiliriz / Oyunu indirmek için https://www.epicgames.com/fortnite/tr/home sitesine  girerek sayfanın hemen sağ üstte bulunan “login” kısmına tıklamalısınız. Karşınıza gelen bu formda en altta gözüken ” Don’t Have An Epic Games Account ” ibaresinin yanındaki ”Sign Up” kelimesine tıklıyoruz. Bu formu doğru bir şekilde doldurduktan sonra  karşınıza böyle bir panel çıkacaktır. Sonra yine Epic game sitesinden kayıt olduğunuz bilgileri ile giriş yapın sol üstte Game kısmından FORTNİTE oyununa tıklayınız. Karşınıza ‘Download” tuşuna bastıktan sonra ise karşınıza gelen sekmeden bilgisayarınız Windows ise Windows seçeneğini Mac ise Mac seçeneğini tıklayın ve tıkladıktan sonra  oyunun Setup dosyası bilgisayarınıza iniyor. Bu Metinde fortnite nasıl indirilir temalı metnimizle bir açıklama yaptık. Lütfen okumaya devam edin.

Fortnite nasıl kurulur?

İşletim sistemimize göre indirmiş olduğumuz oyunun Setup dosyasını açıyoruz. Karşımıza çıkan pencereye sırasıyla Install sonra Next diyoruz ve karşımıza ”Downloading Update” adlı bir sekme çıkıyor bu sekme de bir indirme olayı gerçekleşiyor bu indirme sayesinden oyun dosyalarını bilgisayarımıza indiriyor. Oyun dosyaları inince oyun başlangıç ekranı karşınıza geliyor.

Epic Game sitesine kayıt olduğunuz bilgileri bu ”login” ekranına giriyoruz. Bilgilerinizi girdiğinizde gördüğünüz gibi sol kısımda ”Install” yazısına tıklıyorsunuz.

Tıkladıktan sonra bir sözleşme geliyor, sözleşme diyince korkmayın kurallar yazıyor onayladıktan sonra sözleşmeyi bir daha ”Install” butonu geliyor bir daha tıklayınız ona bu sefer oyunun kurulacağı dosyayı seçiyorsunuz ve oyununuz bilgisayarınıza tamamen kurulma işlemi başlatılıyor. Oyunu bilgisayarınıza kurulduktan sonra oyuna tıklayıp giriş bilgilerimizi yazarak oyuna giriş yapabiliyoruz.

Umarız Fortnite oyununu oynarken çokça eğlenirsiniz heroyunuoyna.com ekibi size iyi oyunlar diler.

Her Oyunu Oyna
araba oyunları araba oyunu oyna araba yarışı beceri oyunları en güzel oyunlar en güzel oyunlar oyna en iyi oyunlar her oyunu oyna io oyunları oyna online oyunlar oyunlar oyna oyun oyna savaş oyunları oyna savaş oyunu oyna süper mario oyunu oyna yarış oyunları
Kapat
Kapat